Boya gurubu
Boya gurubu


 

BOYA GURUBU ÜRÜNLER
Ahşap Boyalar  
Astarlar    
Boya Koruma Örtüleri  
Boya Tabancaları  
Dış Cephe Boyaları  
Fırça & Rulo & Spatula
Macunlar    
Plastik Boyalar  
Silikonlu Boyalar  
Sprey Boyalar  
Tavan Boyaları  
Tinerler    
Vernikler    
Yağlı Boyalar  
Yarı Mat Plastik Boyalar

Marshall 1001 Renk
Dekorasyonda renk kullanımı ve boya uygulaması ile ilgili tüm ihtiyaçları karşılamayı hedefleyen, yaşam alanlarını kişinin beğenisine uygun şekilde renklendirmek ve kişiliğinin bir parçası haline getirmek için hizmet veriyor.

    

Evlerin iç ya da dış cephe fotoğrafını çekip, tarayıcı, CD ya da cep telefonundan Colorizer 2 programına yükledikten sonra, seçilen Marshall renginin, duvarlarda nasıl duracağı önceden görülebiliyor.

“Kendi Evini Yarat” modülü ile ise, seçilen rengin sektörde var olan dekorasyon firmalarının ürettiği koltuk kumaşları, perdeler ve diğer birçok tamamlayıcı dekorasyon unsurlarıyla uygunluğu test edilebiliyor.

Özel renk okuyucu spektrofotometre sistemi sayesinde beğenilen renk, 1001 renk makinesiyle istenilen miktarda hemen üretebiliyor.

 

1001 renk sistemi sınırsız renk seçeneği sunarken, seçilen veya oluşturulan renkler, gerçek boyayla uygulanarak denenebiliyor. Colorwall duvarında yer alan gerçek boyayla hazırlanmış 256 ayrı renkten de tercih yapılarak, A4 boyutunda uygulanmış numunelerine sahip olunabiliyor.

 

 

Resimler
Copyright © 2011 - 2021  ÖZ BİLGEN İNŞ & İNŞ MALZ TİC.VE SAN LTD.ŞTİ Tüm hakları saklıdır.
Web Yazılım & Tasarım Nazarweb